Couldn't resolve host '41-edu.allmediacloud.com' Maj 2015

Archiwum miesięczne Maj 2015

Kinder+sport 2015

W dniach 25-26 maja w hali widowiskowo-sportowej w Ostrowcu Świętokrzyskim rozegrano finał wojewódzki w minisiatkówce dziewcząt i chłopców o Puchar Kinder+Sport 2015. W turnieju tym wystartowała bardzo duża grupa młodych siatkarek i siatkarzy z DMKS „Plas” Kielce. Rywalizację o awans do finału ogólnopolskiego, który w tym roku odbędzie się w dniach 2-5 lipca w Krakowie, w którym w każdej kategorii wiekowej wystartuje 48 drużyn wyłonionych w trakcie eliminacji wojewódzkich, rozpoczęły dziewczynki. Nasz klub w kategorii „trójek” reprezentowały: Ola Kaleta, Natalia Kaleta, Maja Kędzior i Maja Sarek. Dziewczynki zaprezentowały bardzo wysoki poziom sportowy wygrywając wszystkie mecze po 2 : 0 tym samym potwierdziły swoje aspiracje do czołowych miejsc w finale ogólnopolskim...

Czytaj dalej

Kolejny sukces zawodników „Plas”-a

W dniu 30 maja 2015 roku w hali sportowej w Masłowie odbył się Ogólnopolski turniej młodzików z udziałem ULKS Chobrzany, SOS Ostrowiec Świętokrzyski, Rawa Mazowiecka i DMKS „Plas” Kielce. Turniej był rozgrywany systemem „każdy z każdym”, trzy sety do 25 bez względu na wynik. Każdy wygrany set dawał drużynie jeden punkt. Wygrywa zespół który wygra największą ilość setów.

4. SOS Ostrowiec Św.

20150530_101939Zwycięska drużyna DMKS „Plas” Kielce.

20150530_152908

Złoto „trójek” dziewcząt w Legionowie

W dniu 17.05.2015 w hali sportowej Arena w Legionowie odbył się turniej minisiatkówki dziewcząt
o Puchar Gaz- Systemu. W turnieju w kategorii „trójek” wystartowały dziewczynki z naszego klubu, które pozazdrościły chłopcom sukcesów w turnieju w Miliczu i w przekonywujący sposób wygrały najpierw swoją grupę eliminacyjną, a potem grupę finałową. W fazie finałowej grano dwa sety do 15 pkt./ ew. 3 set do 11 pkt./

DSC_0061

Skład naszego zespołu:                                                      ...

Sukces w Miliczu !

W dniach 15-16 maja 2015 roku zawodnicy DMKS Plas Kielce uczestniczyli w XVII Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki w Miliczu. Chłopcy sprawowali się wspaniale. W kategorii klas IV startowało 36 zespołów i nasze drużyny zajęły odpowiednio 1-sze, 20-te i 29-te miejsca. W kategorii klas V startowało 24 zespoły i nasze drużyny zajęły odpowiednio 1-sze i 9-te miejsce. W kategorii klas VI startowało 14 zespołów i nasza drużyna zajęła 3-cie miejsce.  Takie wyniki to duży sukces i rezultat ciężkiej pracy zawodników i trenerów. Nasz klub był na tym turnieju siatkarską potęgą.

DSC_0304Zespoły dwójek ( klasy IV): Nowak Wojciech, Kosno Maciej, Lasota Wiktor, Senator Miłosz, Rafalik Adam, Piątek Maciej z trenerem Przemkiem Strabanikiem.

DSC_0434Drużyny trójek (klasy V): Kubicki Kajet...

II Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki o Puchar DMKS „Plas” Kielce

W dniach 25-26 kwietnia 2015 roku w hali sportowej w Masłowie rozegrany został Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki o Puchar DMKS „Plas” Kielce. W turnieju uczestniczyło 18 zespołów trzyosobowych i 18 zespołów czteroosobowych. Każdy zespół rozegrał 5 meczy w eliminacjach (sobota) i 5 meczy w finałach.

Zawodnicy turnieju 24-25.04.2015Uczestnicy turnieju.