Archiwum miesięczne Marzec 2017

Kadeci DMKS Plas Kielce w półfinale MP.

Historyczny awans zespołu kadetów DMKS Plas Kielce do półfinału MP, to nie tylko sukces ale i zaszczyt gry w gronie 16-tu najlepszych drużyn kraju. Czeka nas ciężka przeprawa bo na turnieju w Rzeszowie – w dniach 31.03 – 2.04 – będziemy walczyć z absolutną elitą. Chcielibyśmy w paru słowach zaprezentować przeciwników.

AKS V LO Rzeszów – zaplecze Asseco Resovii Rzeszów – awans z I miejsca w gr. VIII , mistrz woj. Podkarpackiego.  Klub powstał w 2004 roku i zdobył 16 medali mistrzostw polski w różnych kategoriach wiekowych chłopców. W kategorii kadetów klub ten zdobył 3 razy MP, 1 raz v-ce MP i 2 razy brązowy medal MP.

UMKS MOS Wola Warszawa – awans z II miejsca w gr. V, mistrz woj. Mazowieckiego...

Czytaj dalej

Jest, jest, jest !

Tak by pewnie powiedział  premier Marcinkiewicz, gdyby wiedział że drużyna kadetów DMKS Plas Kielce zajmując II miejsce w ćwierćfinałowym turnieju w Ozorkowie  wywalczyła awans do 16-tki najlepszych drużyn w kraju. Sukces jest tym większy, że w składzie drużyny byli kadeci i młodzicy. Warto również dodać, że w ciągu ostatnich 10-ciu lat z województwa świętokrzyskiego do półfinału MP w kategorii kadetów awans wywalczyły drużyny: Farta Kielce ( sezon 2007/8), STS Skarżysko (sezon 2008/9 i 2012/13) i teraz DMKS Plas Kielce. W historii naszego klubu to pierwszy taki awans.

DSC_0068_1

Od lewej stoją: trener Dariusz Szczubiał, Piotr Gliździński, Andrzej Łychowski, Filip Jarosiński, Michał Dyk, Kacper Maślak, Kajetan Kubicki, Kacper Kochel, Piotr Garnuszewski, Bartoasz Rogu...

Kadeci DMKS Plas Kielce mistrzami woj. Swiętokrzyskiego

W rozgrywkach kadetów prym przez cały sezon wiedli zawodnicy PLASa Kielce i to oni zostali Mistrzami Województwa. Wygrali pewnie rundę zasadniczą, a w półfinale i finale pozwolili ugrać przeciwnikom jedynie po secie. Kielczanie reprezentować będą nas w ćwierćfinale Mistrzostw Polski w Ozorkowie w dniach 9-12 marca 2017 roku.

MVP rozgrywek został kapitan naszego zespołu Patryk Nowaczek.

Złoto kadetów DMKS Plas Kielce

Stoją od lewej: trener Dariusz Szczubiał, Michał Pawełczyk, Bartosz Roguz, Konrad Kundera, Michał Dyk, Kacper Kochel, Piotr Gliżdziński, Andrzej Łychowski, Filip Jarosiński, Mikołaj Wojnowski, piotr Garnuszewski, trener Jarosław Plech i w dolnym rzędzie: Kajetan Kubicki, Tomasz Staszałek, Kuba Hawryliuk i Patryk Nowaczek.