„Projekt wsparcia opiekuńczo-dydaktycznego w nowo utworzonych świetlicach środowiskowych w gminach Bodzentyn i Piekoszów.” – wyniki wyboru ofert

Protokół z wyboru najkorzystniejszej oferty w ramach zapytania ofertowego:

data1 21 stycznia 2021

Zapytanie ofertowe 1/2020 – Zakup, dostawa i montaż mebli na wyposażenie świetlic środowiskowych w gminie Bodzentyn /w miejscowościach Siekierno i Sieradowice/ i w gminie Piekoszów /w miejscowości Piekoszów/ dla uczestników projektu „Projekt wsparcia opiekuńczo-dydaktycznego w nowo utworzonych świetlicach środowiskowych w gminach Bodzentyn i Piekoszów.”

data1 18 stycznia 2021

Zapytanie ofertowe 2/2020 – Dostawa pomocy dydaktycznych do realizacji zajęć rozwijających podstawowe kompetencje w zakresie nauk przyrodniczych, technologii i inżynierii. (zestawy do robotyki według szczegółowego opisu zamówienia Zał. nr 1) dla uczestników projektu „Projekt wsparcia opiekuńczo-dydaktycznego w nowo utworzonych świetlicach środowiskowych w gminach Bodzentyn i Piekoszów.”

 
data1 24 lutego 2021
Zapytanie ofertowe 1/2021 – na przeprowadzenie zajęć rozwijających świadomość i ekspresję kulturalną dla uczestników projektu „Projekt wsparcia opiekuńczo-dydaktycznego w nowo utworzonych świetlicach środowiskowych w gminach Bodzentyn i Piekoszów.”

data1 06 października 2021

Zapytanie ofertowe 2/2021 –na świadczenie usług edukacyjnych obejmujących przeprowadzenie i organizację zajęć rozwijających kompetencje kluczowe w ramach „Projekt wsparcia opiekuńczo-dydaktycznego w nowo utworzonych świetlicach środowiskowych w gminach Bodzentyn i Piekoszów” /zajęcia języka angielskiego/

Idź do góry

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.