Treść artykułu

Kadeci DMKS Plas Kielce w półfinale MP.

Kategoria PLAS

Historyczny awans zespołu kadetów DMKS Plas Kielce do półfinału MP, to nie tylko sukces ale i zaszczyt gry w gronie 16-tu najlepszych drużyn kraju. Czeka nas ciężka przeprawa bo na turnieju w Rzeszowie – w dniach 31.03 – 2.04 – będziemy walczyć z absolutną elitą. Chcielibyśmy w paru słowach zaprezentować przeciwników.

AKS V LO Rzeszów – zaplecze Asseco Resovii Rzeszów – awans z I miejsca w gr. VIII , mistrz woj. Podkarpackiego.  Klub powstał w 2004 roku i zdobył 16 medali mistrzostw polski w różnych kategoriach wiekowych chłopców. W kategorii kadetów klub ten zdobył 3 razy MP, 1 raz v-ce MP i 2 razy brązowy medal MP.

 UMKS MOS Wola Warszawa – awans z II miejsca w gr. V, mistrz woj. Mazowieckiego.  Klub ten istnieje od 1965 roku i zdobył 33 medale mistrzostw polski w różnych kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców.  W kategorii kadetów klub ten zdobył MP w 2001 roku oraz 4 razy był v-ce MP i 5 razy brązowym medalistą MP.

KS Metro Warszawa – awans z I miejsca w gr. VI, v-ce mistrz woj. Mazowieckiego. Klub ten istnieje od 1994 roku i zdobył 12 medali mistrzostw polski w różnych kategoriach wiekowych chłopców. W kategorii kadetów klub ten zdobył MP w 2005 roku oraz v-ce MP w 2004 i brązowy medal MP w 2013 roku.

Rywale bardzo trudni, ale nie ma rzeczy niemożliwych i mamy nadzieję, że nasi chłopcy będą walczyć jak przystało na jedynych reprezentantów woj. Świętokrzyskiego na tym etapie rozgrywek.