III Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki o Puchar DMKS „PLAS” Kielce „Siatkówka krzepi i rozwija”

CZWÓRKI

I RUNDA – sobota

Po 5 drużyn w każdej grupie / I, II, III, IV/

GRUPA I – BOISKO NR 1 – HALA W SCHOLASTERII

GRUPA II – BOISKO NR 5 – DUŻA HALA W MASŁOWIE

GRUPA III – BOISKO NR 2 – HALA W SCHOLASTERII

GRUPA IV – BOISKO NR 5 – DUŻA HALA W MASŁOWIE

 

Gra „każdy z każdym” do 21 pkt.   –   10 spotkań w każdej grupie

UCZESTNICY

GRUPA I

  1. UKS PLAS WARSZAWA /2
  2. UKS 22 KRKÓW /1 
  3. KS METRO WARSZAWA /2
  4. SP 1 BUSKO ZDRÓJ
  5. AKS RESOVIA RZESZÓW /1

GRUPA II

  1. MOS BĘDZIN
  2. SP TRÓJKA SULECHÓW
  3. GRYF BRZESKO
  4. CZARNI RADOM
  5. DMKS PLAS KIELCE /2

GRUPA III

  1. UKS PLAS WARSZAWA /1 
  2. BZURA OZORKÓW
  3. KS METRO WARSZAWA /1 
  4. UKS 22 KRKÓW /2 PSP 11
  5. AKS RESOVIA RZESZÓW /2

GRUPA IV

  1. MOS WOLA WARSZAWA
  2. DMKS PLAS KIELCE /1
  3. KS WIFAMA ŁÓDŹ
  4. PSP 11 KĘDZIERZYN KOŹLE
  5. KS LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI

 

II RUNDA – sobota/niedziela

Dwie pierwsze drużyny z grupy I, II, III, i IV awansują do gier o miejsca 1-8 tworząc grupy:

Grupa A  /1 i 2 miejsce z grupy I i III / HALA W SCHOLASTERII – boisku nr 1 /sobota/

Grupa B /1 i 2 miejsce z grupy II i IV/ HALA W MASŁOWIE – boisku nr 5 /niedziela/

Grupa A i B grają według regulaminu Kinder+Sport 2 sety do 15 pkt /3 set do 11 pkt/ – z zaliczeniem wyników spotkań grupowych

Trzecia, czwarta i piąta drużyna z każdej grupy gra o miejsca 9-20 tworząc grupy:

Grupa C /3, 4 i 5 miejsce z grupy I i 3,4 i 5 miejsce z grupy III / HALA W SCHOLASTERII – boisku nr 2 /sobota/

Grupa D /3, 4 i 5 miejsce z grupy II i 3, 4 i 5 miejsce z grupy IV/ – HALA W MASŁOWIE – boisku nr 2   /niedziela/

Grupa C i D gra dalej „każdy z każdym” 1 seta do 21 pkt. z zaliczeniem wyniku spotkań grupowych

 

 III RUNDA-  niedziela

Dwie pierwsze drużyny z grupy A i B awansują do gier o miejsca 1-4 tworząc grupę E

Grupa E   /1 i 2 miejsce z grupy A i B / HALA W MASŁOWIE – boisko nr 5   niedziela

Trzecia i czwarta drużyna z grupy A i B awansują do gier o miejsca 5-8 tworząc grupę F

Grupa F /3 i 4 miejsce z grupy A i B/ HALA W MASŁOWIE – boisko nr 5   niedziela

Grupa E gra według regulaminu Kinder+Sport 2 sety do 15 pkt /3 set do 11 pkt/ – bez zaliczenia wyników spotkań grupowych

Grupa F gra według regulaminu Kinder+Sport 2 sety do 15 pkt /3 set do 11 pkt/ – z zaliczeniem wyników spotkań grupowych

Pierwsza i druga drużyna z grupy C i D gra o miejsca 9-12 tworząc grupę G

Grupa G / 1 i 2 miejsce z grupy C i D/ boisko nr 3 w Masłowie

Trzecia i czwarta drużyna z grupy C i D gra o miejsca 13-16 tworząc grupę H

Grupa H /3 i 4miejsce z grupy C i D/ – boisko nr 3  w  Masłowie 

Piąta i szósta drużyna z grupy C i D gra o miejsca 17-20 tworząc grupę J

Grupa J /5 i 6miejsce z grupy C i D/ – boisko nr 3 w Masłowie

Grupa G, H i J gra dalej „każdy z każdym” 1 seta do 21 pkt. z zaliczeniem wyników spotkań grupowych

 WYNIKI:

Grupa I

UKS Plas Warszawa 2 – UKS 22 Kraków 1                   16:21

UKS 22 Kraków 1 – KS Metro Warszawa 2                   21:6

SP 1 Busko Zdrój – AKS Resovia Rzeszów 1                  21:9

UKS 22 Kraków 1 – UKS Plas Warszawa 2                    21:16

KS Metro Warszawa 2 – SP 1 Busko Zdrój                    19:21

AKS Resovia Rzeszów 1 – UKS Plas Warszawa 2        21:5

UKS Plas Warszawa 2 – KS Metro Warszawa 2           21:19

UKS 22 Kraków 1 – SP 1 Busko Zdrój                            21:14

AKS Resovia Rzeszów 1 – UKS 22 Kraków 1                21:18

KS Metro Warszawa 2 – AKS Resovia Rzeszów 1       16:21

Grupa II

MOS Będzin – UKS Trójka Sulechów                           21:12

UKS Trójka Sulechów – Gryf Brzesko                          14:21

Gryf Brzesko – KS Czarni Radom                                 22:20

KS Czarni Radom – DMKS Plas Kielce 2                     21:13

MOS Będzin – Gryf Brzesko                                          21:11

UKS Trójka Sulechów – KS Czarni Radom                19:21

Gryf Brzesko – DMKS Plas Kielce 2                            21:18

MOS Będzin – KS Czarni Radom                                21:16

UKS Trójka Sulechów – DMKS Plas Kielce 2           17:21

MOS Będzin – DMKS Plas Kielce 2                            21:14

Grupa III

UKS Plas Warszawa 1 – UKS Bzura Ozorków               19:21

UKS Bzura Ozorków – KS Metro Warszawa 1               21:7

KS Metro Warszawa 1 – UKS 22 Kraków 2                    13:21

UKS 22 Kraków 2 – AKS Resovia Rzeszów 2                22:20

UKS Plas Warszawa 1 – KS Metro Warszawa 1             21:8

UKS Bzura Ozorków – UKS 22 Kraków 2                      21:10

KS Metro Warszawa 1 – AKS Resovia Rzeszów 2         23:25

UKS Plas Warszawa 1 – UKS 22 Kraków 2                    17:21

UKS Bzura Ozorków – AKS Resovia Rzeszów 2           21:12

UKS Plas Warszawa 1 – AKS Resovia Rzeszów 2         15:21

Grupa IV

MOS Wola Warszawa – DMKS Plas Kielce 1                 21:14

DMKS Plas Kielce 1 – KS Wifama Łódź                          21:11

KS Wifama Łódź – PSP 11 Kędzierzyn Koźle                 21:13

PSP 11 Kędzierzyn Koźle – KS Lechia Tomaszów         21:9

MOS Wola Warszawa – KS Wifama Łódź                     21:19

DMKS Plas Kielce 1 – PSP 11 Kędzierzyn Koźle           21:14

KS Wifama Łódź – KS Lechia Tomaszów                      21:10

MOS Wola Warszawa – PSP 11 Kędzierzyn Koźle       21:15

DMKS Plas Kielce 1 – KS Lechia Tomaszów                21:13

MOS Wola Warszawa – KS Lechia Tomaszów            21:14

Wyniki końcowe w grupach:

Grupa I

1. UKS 22 Kraków 1

2. AKS Resovia Rzeszów 1

3. SP1 Busko Zdrój

4. UKS Plas Warszawa 2

5. KS Metro Warszawa 2

Grupa II

1. MOS Będzin

2. Gryf Brzesko

3. KS Czarni Radom

4. DMKS Plas Kielce 2

5. SP Trójka Sulechów

Grupa III

1. Bzura Ozorków

2. UKS 22 Kraków 2

3. AKS Resovia Rzeszów 2

4. UKS Plas Warszawa 1

5. KS Metro Warszawa 1

Grupa IV

1. Mos Wola Warszawa

2. DMKS Plas Kielce 1

3. KS Wifama Łódź

4. PSP 11 Kędzierzyn Koźle

5. KS Lechia Tomaszów

Grupa A (1 i 2 miejsce z grupy I i III )

UKS 22 Kraków 1 – Bzura Ozorków                              0:2 (13, 7)

AKS Resovia Rzeszów 1 – UKS 22 Kraków 2               2:0 (6, 13)

Bzura Ozorków – UKS 22 Kraków 2                              2:1 (10, -11, 11)

UKS 22 Kraków 1 – UKS 22 Kraków 2                         2:0 (14, 11)

Bzura Ozorków – AKS Resovia Rzeszów 1                  2:0 (12, 13)

AKS Resovia Rzeszów 1 – UKS 22 Kraków 1               0:2 (8, 9)

Grupa B (1 i 2 miejsce z grupy II i IV )

MOS Będzin – Gryf Brzesko                                            2:1 (15:11, 14:16, 11:8)

Gryf Brzesko – DMKS Plas Kielce                                  2:0 (15:10, 15:11)

MOS Wola Warszawa – DMKS Plas Kielce                  2:1 (15:10, 17:19, 13:11)

MOS Będzin – MOS Wola Warszawa                            1:2 (15:12, 10:15, 11:6)

MOS Będzin – DMKS Plas Kielce                                  2:0 (15:9, 15:8)

Gryf Brzesko – MOS Wola Warszawa                          2:0 (15:11, 15:11)

Grupa C (3, 4 i 5 miejsce z grupy I i 3,4 i 5 miejsce z grupy III )

SP1 Busko Zdrój – UKS Plas Warszawa 2                    19:21

UKS Plas Warszawa 2 – KS Metro Warszawa 2          21:19

KS Metro Warszawa 2 – AKS Resovia Rzeszów 2       3:21

AKS Resovia Rzeszów 2 – UKS Plas Warszawa 1        21:15

UKS Plas Warszawa 1 – KS Metro Warszawa 1           21:8

KS Metro Warszawa 2 – UKS Plas Warszawa 1            14:21

AKS Resovia Rzeszów 2- KS Metro Warszawa 1          25:23

SP1 Busko Zdrój – AKS Resovia Rzeszów 2                   21:14

UKS Plas Warszawa 1 – SP1 Busko Zdrój                       16:21

KS Metro Warszawa 1 – UKS Plas Warszawa 2             12:21

UKS Plas Warszawa 2 – UKS Plas Warszawa 1              17:21

UKS Plas Warszawa 2 – AKS Resovia Rzeszów 2         14:21

KS Metro Warszawa 2 – KS Metro Warszawa 1             7:21

SP1 Busko Zdrój – KS Metro Warszawa 2                      21:19

SP1 Busko Zdrój – KS Metro Warszawa 1                      16:21

Grupa D (3, 4 i 5 miejsce z grupy II i 3, 4 i 5 miejsce z grupy IV )

Czarni Radom – DMKS Plas Kielce 2                             21:13

DMKS Plas Kielce 2 – UKS Trójka Sulechów               21:17

UKS Trójka Sulechów – Wifama Łódź                           12:21

Wifama Łódź – PSP 11 Kędzierzyn Koźle                      21:13

PSP 11 Kędzierzyn Koźle – KS Lechia Tomaszów       21:9

Czarni Radom – UKS Trójka Sulechów                       21:19

DMKS Plas Kielce 2 – Wifama Łódź                             21:18

Wifama Łódź – KS Lechia Tomaszów                          21:10

Czarni Radom – Wifama Łódź                                       20:22

DMKS Plas Kielce 2 – PSP 11 Kędzierzyn Koźle         12:21

UKS Trójka Sulechów – PSP 11 Kędzierzyn Koźle     12:21

Czarni Radom – PSP 11 Kędzierzyn Koźle                   21:16

UKS Trójka Sulechów – KS Lechia Tomaszów           11:21

DMKS Plas Kielce 2 – KS Lechia Tomaszów               21:16

Czarni Radom – KS Lechia Tomaszów                         21:16

Grupa E   (1 i 2 miejsce z grupy A i B )miejsca 1-4

Bzura Ozorków – UKS 22 Kraków 1                               0:2  ( 9:15, 12:15)

UKS 22 Kraków 1 – Gryf Brzesko                                    2:1 (15:12, 7:15, 11:9)

Gryf Brzesko – MOS Będzin                                            1:2 (15:13, 14:16, 13:11)

MOS Będzin – Bzura Ozorków                                        0:2 (12:15, 4:15)

UKS 22 Kraków 1 – MOS Będzin                                    2:1 (15:9, 10:15, 11:7)

Bzura Ozorków – Gryf Brzesko                                       2:0 (15:11, 15:9)

Grupa F (3 i 4 miejsce z grupy A i B) miejsca 5-8


Kolejne miejsca:

O miejsca 9-10

AKS Resovia Rzeszów – Wifama Łódź             21:13

O miejsca 11-12

UKS Plas Warszawa 1 – Czarni Radom                 21:0

O miejsca 13-14

SP1 Busko Zdrój – Kędzierzyn Koźle                     21:16

O miejsca 15-16

UKS Plas Warszawa 2 – DMKS Plas Kielce 2      14:21

O miejsca 17-18

KS Metro Warszawa 1 – KS Lechia Tomaszów    21:17

O miejsca 19-20

KS Metro Warszawa 2 – UKS Trójka Sulechów   21:0

WYNIKI KOŃCOWE CZWÓREK

1. UKS 22 Kraków 1

2. Bzura Ozorków

3. Mos Będzin

4. Gryf Brzesko

5. DMKS Plas Kielce 1

6. MOS Wola Warszawa

7. AKS Resovia Rzeszów 1

8. UKS 22 Kraków 2

9. AKS Resovia Rzeszów 2

10. Wifama Łódź

11. UKS Plas Warszawa 1

12. Czarni Radom

13. SP1 Busko Zdrój

14. PSP 11 Kędzierzyn Koźle

15. DMKS Plas Kielce 2

16. UKS Plas Warszawa 2

17. KS Metro Warszawa 1

18. KS Lechia Tomaszów

19. KS Metro Warszawa 2

20. UKS Trójka Sulechów

TRÓJKI

I RUNDA

Po 7 drużyn w grupie I i II i 6 drużyn w grupie III

GRUPA I – BOISKO NR 1 – DUŻA HALA

GRUPA II – BOISKO NR 4 – DUŻA HALA

GRUPA III – BOISKO NR 6 – DUŻA HALA

Gra do 21 pkt.   –   21 spotkań na każdym boisku

UCZESTNICY

 GRUPA I
BOISKO NR 1 – DUŻA HALA                                                                      

  1. UKS TRÓJKA SULECHÓW /1
  2. UKS PLAS WARSZAWA /2
  3. CZARNI RADOM    
  4. IBIS MIRZEC
  5. KS METRO WARSZAWA /1
  6. PSP 11 KĘDZIERZYN KOŹLE /1
  7. DMKS PLAS KIELCE /3  

GRUPA II

BOISKO NR 4 – DUŻA HALA

  1. UKS 22 KRAKÓW /1
  2. MUKS JEDYNKA RAWA MAZOWIECKA
  3. WIFAMA ŁÓDŹ
  4. PSP 11 KĘDZIERZYN KOŹLE /2
  5. MOS WOLA WARSZAWA /2
  6. UKS TRÓJKA SULECHÓW /2
  7. DMKS PLAS KIELCE /1

GRUPA  III                                                                                                                                                                                                                               BOISKO NR 6 – DUŻA HALA

  1. UKS PLAS WARSZAWA /1
  2. KS LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI
  3. KS METRO WARSZAWA /2
  4. UKS 22 KRAKÓW /2
  5. MOS WOLA WARSZAWA /1
  6. DMKS PLAS KIELCE /2

GRA O MIEJSCA 1 – 6

Dwa pierwsze zespoły z każdej grupy awansują do gier o miejsca 1-6 tworząc grupę

W grupie A gramy systemem „każdy z każdym” – 2 sety do 15 pkt. /ewentualnie 3 set do 11pkt. /
z zaliczeniem wyników spotkań grupowych

Grupa A gra na boisku nr 4 – DUŻA HALA

GRA O MIEJSCA 7 – 12

Trzeci i czwarty zespół z każdej grupy awansuje do gier o miejsca 7-12 tworząc grupę B

W grupie B gramy systemem „każdy z każdym” -2 sety do 15 pkt. /ewentualnie 3 set do 11pkt. / z zaliczeniem wyników spotkań grupowych

Grupa B gra na boisku nr 2 – DUŻA HALA

GRA O MIEJSCA 13 – 20

Piąty, szósty i siódmy zespół z grupy awansuje do gier o miejsca 13-20 tworząc grupę C  

W grupie C gramy systemem „każdy z każdym” – 1 set do 21 pkt. z zaliczeniem wyników spotkań grupowych

Grupa C gra na boisku nr 1 – DUŻA HALA

 WYNIKI:

GRUPA I

UKS Trójka Sulechów 1 – UKS Plas Warszawa 2              25:12

UKS Plas Warszawa 2 – Czarni Radom                              9:25

Czarni Radom – MOS Wola Warszawa 2                           25:18

MOS Wola Warszawa 2 – KS Metro Warszawa 1              16:25

KS Metro Warszawa 1 – PSP 11 Kędzierzyn Koźle 1         17:25

UKS Trójka Sulechów 1 – Czarni Radom                           18:25

UKS Plas Warszawa 2 – MOS Wola Warszawa 2             21:25

Czarni Radom – KS Metro Warszawa 1                              14:25

MOS Wola Warszawa 2 – PSP 11 Kędzierzyn Koźle 1      16:25

UKS Trójka Sulechów 1 – MOS Wola Warszawa 2           25:13

UKS Plas Warszawa 2 – KS Metro Warszawa 1                 8:25

Czarni Radom – PSP 11 Kędzierzyn Koźle 1                       13:25

UKS Trójka Sulechów 1 – KS Metro Warszawa 1             25:20

UKS Plas Warszawa 2 – PSP 11 Kędzierzyn Koźle 1          4:25

UKS Trójka Sulechów 1 – PSP 11 Kędzierzyn Koźle 1      13:25

GRUPA II

UKS 22 Kraków 1 – MUKS Jedynka Rawa Maz.               23:25

MUKS Jedynka Rawa Maz. – Wifama Łódź                       11:25

Wifama Łódź – PSP 11 Kędzierzyn Koźle 2                         25:9

PSP 11 Kędzierzyn Koźle 2 – UKS Trójka Sulechów 2      15:25

UKS Trójka Sulechów 2 – DMKS Plas Kielce 1                  11:25

UKS 22 Kraków 1 – Wifama Łódź                                         11:25

Wifama Łódź – UKS Trójka Sulechów 2                             25:10

UKS Trójka Sulechów 2 – MUKS Jedynka Rawa Maz.    25:10

PSP 11 Kędzierzyn Koźle 2 – DMKS Plas Kielce 1             14:25

MUKS Jedynka Rawa Maz. – PSP 11 Kędzierzyn Koźle 2       25:14

UKS 22 Kraków 1 – PSP 11 Kędzierzyn Koźle 2                  25:9

Wifama Łódź – DMKS Plas Kielce 1                                      15:25

UKS 22 Kraków 1 – UKS Trójka Sulechów 2                       25:15

MUKS Jedynka Rawa Maz. – DMKS Plas Kielce 1             17:25

UKS 22 Kraków 1 – DMKS Plas Kielce 1                              14:25

GRUPA III

UKS Plas Warszawa 1 – KS Lechia Tomaszów Maz.          25:11

KS Lechia Tomaszów Maz. – KS Metro Warszawa 2          16:25

KS Metro Warszawa 2 – UKS 22 Kraków 2                          22:25

UKS 22 Kraków 2 – MOS Wola Warszawa 1                        25:19

MOS Wola Warszawa 1 – DMKS Plas Kielce 2                    25:14

UKS Plas Warszawa 1 – KS Metro Warszawa 2                 25:20

KS Metro Warszawa 2 – MOS Wola Warszawa 1               25:19

KS Lechia Tomaszów Maz. – UKS 22 Kraków 2                19:25

UKS 22 Kraków 2 – DMKS Plas Kielce 2                             25:17

DMKS Plas Kielce 2 – KS Metro Warszawa 2                     9:25

UKS Plas Warszawa 1 – UKS 22 Kraków 2                          25:15

KS Lechia Tomaszów Maz. – MOS Wola Warszawa 1       25:21

UKS Plas Warszawa 1 – MOS Wola Warszawa 1                25:15

KS Lechia Tomaszów Maz. – DMKS Plas Kielce 2             25:23

UKS Plas Warszawa 1 – DMKS Plas Kielce 2                      25:17

Wyniki końcowe w grupach:

 Grupa I

1. PSP 11 Kędzierzyn Koźle 1

2. KS Metro Warszawa 1

3. UKS Trójka Sulechów 1

4. Czarni Radom

5. MOS Wola Warszawa 1

6. UKS Plas Warszawa 2

Grupa II

1. DMKS Plas Kielce 1

2. Wifama Łódź

3. MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka

4. UKS 22 Kraków 1

5. UKS Trójka Sulechów 2

6. PSP 11 Kędzierzyn Koźle 2

Grupa III

1. UKS Plas Warszawa 1

2. UKS 22 Kraków 2

3. KS Metro Warszawa 2

4. KS Lechia Tomaszów Maz.

5. MOS Wola Warszawa 1

6. DMKS Plas Kielce 2

Grupa A (miejsca 1 i 2 z grup I, II i III) o miejsca 1-6

PSP 11 Kędzierzyn Koźle 1 – KS Metro Warszawa 1      1:2 (9:15, 15:7, 9:11)

DMKS Plas Kielce 1 – Wifama Łódź                                 2:0 (17:15, 15:5)

KS Metro Warszawa 1 – DMKS Plas Kielce 1                  0:2 (10:15, 9:15)

PSP 11 Kędzierzyn Koźle 1 – DMKS Plas Kielce 1          2:0 (15:11, 15;9)

PSP 11 Kędzierzyn Koźle 1 – Wifama Łódź                     0:2 (10:15, 8:15)

KS Metro Warszawa 1 – Wifama Łódź                            0:2 (8:15, 12:15)

DMKS Plas Kielce 1 – UKS Plas Warszawa 1                 2:0 (15:11, 15:11)

Wifama Łódź – UKS Plas Warszawa 1                            2:0 (15:11, 15:4)

KS Metro Warszawa 1 – UKS Plas Warszawa 1             2:0 (15:12, 17:15)

PSP 11 Kędzierzyn Koźle 1 – UKS Plas Warszawa 1     2:0 (15:5, 16:14)

UKS Plas Warszawa 1 – UKS 22 Kraków 2                    2:0 (15:8, 15:12)

UKS 22 Kraków 2 – KS Metro Warszawa 1                   2:1 (13:15, 15:13, 11:7)

PSP 11 Kędzierzyn Koźle 1 – UKS 22 Kraków 2           2:0 (15:10, 15:6)

Wifama Łódź – UKS 22 Kraków 2                                  2:0 (15:6, 15:9)

DMKS Plas Kielce 1 – UKS 22 Kraków 2                       2:0 (15:9, 15:7)

Grupa B (miejsca 3 i 4 z grup I, II i III) o miejsca 7-12

UKS Trójka Sulechów 1 – Czarni Radom                           18:25

Czarni Radom – MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka       2:0 (15:10, 15:8)

MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka – UKS 22 Kraków 1  2:1 (15:11, 8:15, 11:5)

UKS 22 Kraków 1 – KS Metro Warszawa 2                        2:1 (11:15, 15:12, 12:10)

KS Metro Warszawa 2 – KS Lechia Tomaszów Maz.       25:16

UKS Trójka Sulechów 1 – KS Lechia Tomaszów Maz.    2:0 (15:7, 15:4)

UKS Trójka Sulechów 1 – MUKS Jedynka Rawa Maz.   2:0 (15:13, 15:6)

Czarni Radom – UKS 22 Kraków 1                                    2:1 (15:6, 14:16, 11:9)

MUKS Jedynka Rawa Maz. – KS Metro Warszawa 2   2:0 (15:6, 15:9)

UKS 22 Kraków 1 – KS Lechia Tomaszów Maz.             2:0 (15:8, 15:13)

UKS Trójka Sulechów 1 – UKS 22 Kraków 1                   2:1 (11:15, 15:12, 11:5)

UKS Trójka Sulechów 1 – KS Metro Warszawa 2          2:0 (15:7, 15:9)

Czarni Radom – KS Metro Warszawa 2                          2:0 (15:10, 15:8)

Czarni Radom – KS Lechia Tomaszów Maz.                  2:0 (15:8, 15:6)

MUKS Jedynka Rawa Maz. – KS Lechia Tomaszów Maz.  2:0 (15:12, 18:16)

Grupa C (miejsca 5 i 6 z grup I, II i III) o miejsca 13-18

MOS Wola Warszawa 2 – UKS Plas Warszawa 2                  25:21

UKS Plas Warszawa 2 – UKS Trójka Sulechów 2                 0:2 (11:15, 9:15)

UKS Trójka Sulechów 2 – PSP 11 Kędzierzyn Koźle 2         25:15

PSP 11 Kędzierzyn Koźle 2 – MOS Wola Warszawa 1         30:32

MOS Wola Warszawa 1 – DMKS Plas Kielce 2                    25:14

DMKS Plas Kielce 2 – MOS Wola Warszawa 2                    0:2 (12:15, 15:17)

UKS Plas Warszawa 2 – PSP 11 Kędzierzyn Koźle 2           11:25

MOS Wola Warszawa 2- UKS Trójka Sulechów 2             11:25

UKS Trójka Sulechów 2 – MOS Wola Warszawa 1            12:25

MOS Wola Warszawa 2- PSP 11 Kędzierzyn Koźle 2         19:25

UKS Plas Warszawa 2 – MOS Wola Warszawa 1             0:2 (15:6, 15:2)

MOS Wola Warszawa 2- MOS Wola Warszawa 1            1:2 (15:9, 12:15, 9:11)

UKS Plas Warszawa 2 – DMKS Plas Kielce 2                    25:19

UKS Trójka Sulechów 2 – DMKS Plas Kielce 2                 25:21

PSP 11 Kędzierzyn Koźle 2 – DMKS Plas Kielce 2            2:1 (9:15, 15:12, 12:10)

WYNIKI KOŃCOWE TRÓJEK

1. Wifama Łódź

2. DMKS Plas Kielce 1

3. PSP 11 Kędzierzyn Koźle 1

4. KS Metro Warszawa 1

5. UKS Plas Warszawa 1

6. UKS 22 Kraków 2

7. Czarni Radom

8. UKS Trójka Sulechów 1

9. MUKS Jedynka Rawa Maz.

10. UKS 22 Kraków 1

11. KS Metro Warszawa 2

12. KS Lechia Tomaszów Maz.

13. MOS Wola Warszawa 1

14. UKS Trójka Sulechów 2

15. PSP 11 Kędzierzyn Koźle 2

16. PSP 11 Kędzierzyn Koźle 2

17. UKS Plas Warszawa 2

18. DMKS Plas Kielce 2

DWÓJKI

I  RUNDA

Po 7 drużyn w każdej grupie / I, II, III, IV/

GRUPA I – BOISKO NR 2 – DUŻA HALA

GRUPA II – BOISKO NR 1 – MAŁA SALA

GRUPA III – BOISKO NR 3 – DUŻA HALA

GRUPA IV – BOISKO NR 2 – MAŁA SALA

Gra do 15 pkt.   –   21 spotkań na każdym boisku

UCZESTNICY

GRUPA I

  1. UKS 22 KRAKÓW /1
  2. CZARNI RADOM /2
  3. KS METRO WARSZAWA /1
  4. BZURA OZORKÓW
  5. PSP 11 KĘDZIERZYN KOŹLE /2
  6. KS LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI /3
  7. DMKS PLAS KIELCE /2

 GRUPA II

  1. UKS PLAS WARSZAWA /1
  2. MUKS JEDYNKA RAWA MAZOWIECKA /2
  3. WIFAMA ŁÓDŹ /1
  4. KS METRO WARSZAWA /2
  5. KS LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI /1
  6. IBIS MIRZEC /1
  7. MOS BĘDZIN /2

GRUPA III

  1. UKS 22 KRAKÓW /2
  2. CZARNI RADOM /1
  3. WIFAMA ŁÓDŹ /2
  4. PSP 11 KĘDZIERZYN KOŹLE /1
  5. IBIS MIRZEC /2
  6. DMKS PLAS KIELCE /1
  7. IBIS MIRZEC /3

GRUPA IV

  1. UKS PLAS WARSZAWA /2
  2. MUKS JEDYNKA RAWA MAZOWIECKA /1
  3. WIFAMA ŁÓDŹ /3
  4. MOS WOLA WARSZAWA
  5. KS LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI /2
  6. MOS BĘDZIN /1

Dwa pierwsze zespoły z każdej grupy awans do gier 1-8  / Gra do 21 pkt. /

Gramy z zaliczeniem wyników spotkań grupowych

Podział na dwie grupy:

Grupa A / 1 i 2 miejsce z grupy I i III /

Grupa B / 1 i 2 miejsce z grupy II i IV /

Grupa A i B grają na boisku nr 6 na przemian – DUŻA HALA    /8 spotkań/

Trzeci i czwarty z grupy awans do gier 9-16   / Gra do 21 pkt. /

Gramy z zaliczeniem wyników spotkań grupowych

Podział na dwie grupy:

Grupa C / 3 i 4 miejsce z grupy I i III /

Grupa D / 3 i 4 miejsce z grupy II i IV /

Grupa C i D grają na boisku nr 1 na przemian – MAŁA SALA   /8 spotkań/

Piąty, szósty i siódmy zespół z grupy awans do gier 17-28   / Gra do 15 pkt. /

Gramy z zaliczeniem wyników spotkań grupowych

Podział na dwie grupy:

Grupa E / 5, 6, 7 miejsce z grupy I i III /

Grupa F / 5, 6, 7 miejsce z grupy II i IV /

Grupa E i F grają na boisku nr 2 na przemian – MAŁA SALA    /18 spotkań/

GRA O MIEJSCA 1-4 – boisko nr 6 duża hala

Gramy 2 sety do 15 pkt. /ewentualnie 3 set do 11 pkt. /

Gry krzyżowe:

1miejsce z grupy A                                    2 miejsce z grupy B

DMKS Plas Kielce 1 :   UKS Plas Warszawa 1     wynik: 2 : 0 (1 set 15 : 8 ; 2 set 15 : 12 )

2 miejsce z grupy A                                      1 miejsce z grupy B

Bzura Ozorków   :   KS Lechia Tomaszów     wynik: 0 : 2 (1 set 11 : 15 ; 2 set 10 : 15  )

Mecz o I miejsce: wygrani gier krzyżowych

DMKS Plas Kielce 1 : KS Lechia Tomaszów     wynik: 0 : 2 (1 set 10 : 15 ; 2 set 14 : 16 )

Mecz o III miejsce: przegrani gier krzyżowych

UKS Plas Warszawa 1 : Bzura Ozorków      wynik: 2 : 1
(1 set 10 : 15 ; 2 set 15 : 9 ; 3 set 15 : 13 )

GRA O MIEJSCA 5-8 – boisko nr 6 duża hala

Gramy 2 sety do 15 pkt. /ewentualnie 3 set do 11 pkt. /

Gry krzyżowe:

3 miejsce z grupy A                                    4 miejsce z grupy B

Wifama Łódź  :  MOS Będzin 1    wynik: 2 : 0 (1 set 15 : 4 ; 2 set 15 : 10 )

4 miejsce z grupy A                                      3 miejsce z grupy B

KS Metro Warszawa 1   :   KS Lechia Tomaszów Maz. 2    wynik: 1 : 2 (1 set 17 : 15 ; 2 set 2 : 15 ; 3 set 9 : 11 )

Mecz o V miejsce: wygrani gier krzyżowych

Wifama Łódź : KS Lechia Tomaszów Maz. 2      wynik: 1 : 2 (1 set 15 : 17 ; 2 set 15 : 10 ; 3 set 6 : 11 )

Mecz o VII miejsce: przegrani gier krzyżowych

MOS Będzin 1 :  KS Metro Warszawa 1      wynik: 0 : 2 (1 set 2 : 15 ; 2 set 10 : 15 )

GRA O MIEJSCA 9-12 – boisko nr 1 mała sala

Gramy 1 seta do 21 pkt.

Gry krzyżowe:

1miejsce z grupy C                                    2 miejsce z grupy D

Czarni Radom 1  :   MOS Będzin 2     wynik: 18 : 21

2 miejsce z grupy C                                      1 miejsce z grupy D

PSP 11 Kędzierzyn Koźle 1   :   KS Metro Warszawa 2     wynik: 13 : 21

Mecz o IX miejsce: wygrani gier krzyżowych

MOS Będzin 2 :  KS Metro Warszawa 2     wynik: 18 : 21

Mecz o XI miejsce: przegrani gier krzyżowych

Czarni Radom 1 :  PSP 11 Kędzierzyn Koźle 1      wynik: 16 : 21

GRA O MIEJSCA 13-16 – boisko nr 1 mała sala

Gramy 1 seta do 21 pkt.

Gry krzyżowe:

3 miejsce z grupy C                                    4 miejsce z grupy D

PSP 11 Kędzierzyn Koźle 2   :   MOS Wola Warszawa     wynik: 21 : 16

4 miejsce z grupy C                                      3 miejsce z grupy D

KS Lechia Tomaszów Maz. 3   :   UKS  Plas Warszawa 2   wynik: 12 : 21

Mecz o XIII miejsce: wygrani gier krzyżowych

PSP 11 Kędzierzyn Koźle 2 :  UKS  Plas Warszawa 2      wynik: 17 : 21

Mecz o XV miejsce: przegrani gier krzyżowych

KS Lechia Tomaszów Maz. 3  :  MOS Wola Warszawa    wynik: 19 : 21

GRA O MIEJSCA 17-28 – boisko nr 2 mała sala

Mecz o miejsce XVII

1 miejsce z grupy E                                    1 miejsce z grupy F

Ibis Mirzec 2   :   Wifama Łódź 1        wynik: 17 : 21

Mecz o miejsce XIX

2 miejsce z grupy E                                      2 miejsce z grupy F

Wifama Łódź 3   :   UKS 22 Kraków 1         wynik: 17 : 21

Mecz o miejsce XXI

3 miejsce z grupy E                                   3 miejsce z grupy F

UKS Jedynka Rawa Maz. 1   :   DMKS Plas Kielce 2        wynik: 19 : 21

Mecz o miejsce XXIII

4 miejsce z grupy E                                      4 miejsce z grupy F

Czarni Radom 2   :     UKS Jedynka Rawa Maz. 2       wynik: 21 : 16

Mecz o miejsce XXV

5 miejsce z grupy E                                    5 miejsce z grupy F

Ibis Mirzec 3   :   Ibis Mirzec 1    wynik: 17 : 21

Mecz o miejsce XXVII

UKS 22 Kraków 2

WYNIKI KOŃCOWE DWÓJEK

1. KS Lechia Tomaszów Maz. 1

2. DMKS Plas Kielce 1

3. UKS Plas Warszawa 1

4. Bzura Ozorków

5. KS Lechia Tomaszów Maz. 2

6. Wifama Łódź 2

7. KS Metro Warszawa 1

8. MOS Będzin 1

9. KS Metro Warszawa 2

10. MOS Będzin 2

11. PSP 11 Kędzierzyn Koźle 1

12. Czarni Radom 1

13. UKS Plas Warszawa 2

14. PSP 11 Kędzierzyn Koźle 2

15. MOS Wola Warszawa

16. KS Lechia Tomaszów Maz. 3

17. Wifama Łódź 1

18. Ibis Mirzec 2

19. UKS 22 Kraków 1

20. Wifama Łódź 3

21. DMKS Plas Kielce 2

22. MUKS Jedynka Rawa Maz. 1

23. Czarni Radom 2

24. MUKS Jedynka Rawa Maz. 2

25. Ibis Mirzec 1

26. Ibis Mirzec 3

27. UKS 22 Kraków 2

 

Sędzia główny turnieju

Jarosław Plech