Miesiąc: Wrzesień 2020

MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI>2019/2020>MŁODZICY>TURNIEJ FINAŁOWY > FINAŁY

27/09/2020

Klasyfikacja końcowa   1 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel   2 Trefl Gdańsk   3 TS Koset Grudziądz   4 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki   5 UMKS MOS Wola Warszawa   6 DMKS Plas Kielce   7 Enea Energetyk Poznań   8 MKS V LO Rzeszów   FINAŁ   gospodarz gość wynik wyniki setów 27-09-2020 12:00 […]

Klasyfikacja końcowa MP Młodzików – Grudziądz 2020:

27/09/2020

1.miejsce: AT Jastrzębski Węgiel 2.miejsce: TREFL Gdańsk 3.miejsce: TS Koset Grudziądz 4.miejsce: KS Lechia Tomaszów Mazowiecki 5.miejsce: UMKS MOS Wola Warszawa 6.miejsce: DMKS Plas Kielce 7.miejsce: Enea Energetyk Poznań 8.miejsce: AKS V LO Rzeszów

MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI>2019/2020>MŁODZICY>TURNIEJ FINAŁOWY > GRUPA B

27/09/2020

gospodarz gość wynik wyniki setów 25-09-2020 12:30 Energetyk Poznań Koset Grudziądz 1:2 13:25, 25:23, 12:15 25-09-2020 14:00 Plas Kielce Lechia Tomaszów Maz. 0:2 20:25, 16:25   25-09-2020 18:30 Koset Grudziądz Lechia Tomaszów Maz. 2:0 25:23, 25:21 25-09-2020 20:00 Energetyk Poznań Plas Kielce 0:2 20:25, 19:25   26-09-2020 12:30 Plas Kielce Koset Grudziądz 1:2 20:25, 25:21, […]

Losowanie Grup Finałowych MP Młodzików

21/09/2020

<iframe width=”845″ height=”475″ src=”https://www.youtube.com/embed/e-PmfcGJ_-8″ frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

LOSOWANIE FINAŁU MP MŁODZICZEK I MŁODZIKÓW

21/09/2020

W rywalizacji chłopców w finale zobaczymy: DMKS Plas Kielce, TREFL Gdańsk, UMKS MOS Wola Warszawa, Enea Energetyk Poznań, AT Jastrzębski Węgiel, TS Koset Grudziądz, AKS V LO Rzeszów oraz KS Lechia Tomaszów Mazowiecki. W grupie I zetrą się: TREFL Gdańsk, UMKS MOS Wola Warszawa, AT Jastrzębski Węgiel i AKS V LO Rzeszów. W grupie II powalczą: Enea Energetyk Poznań, DMKS Plas Kielce, KS […]

MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI>2019/2020>MŁODZICY>1/2 FINAŁU > GDAŃSK

19/09/2020

  gospodarz gość wynik wyniki setów 11-09-2020 Trefl Gdańsk Plas Kielce 2:0 25:19, 25:23 11-09-2020 Jedynka Poznań AZS UWM Olsztyn 1:2 15:25, 25:17, 8:15   11-09-2020 Plas Kielce AZS UWM Olsztyn 2:0 25:18, 25:20 11-09-2020 Trefl Gdańsk Jedynka Poznań 2:0 25:8, 25:23   12-09-2020 Jedynka Poznań Plas Kielce 0:2 19:25, 17:25 12-09-2020 AZS UWM Olsztyn […]

MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI>2019/2020>MŁODZICY>1/4 FINAŁU > TOMASZÓW MAZ.

19/09/2020

Klasyfikacja końcowa   1 KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki – awans do półfinału MP   2 DMKS Plas Kielce – awans do półfinału MP   3 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała   4 IKS Atak Elbląg   5 MUKS Jantar Kalisz   6 TSV Sanok   podgrupa A   gospodarz gość wynik wyniki setów 04-09-2020 TSV Sanok Atak Elbląg […]