Treść artykułu

Sukces w Miliczu !

Kategoria PLAS

W dniach 15-16 maja 2015 roku zawodnicy DMKS Plas Kielce uczestniczyli w XVII Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki w Miliczu. Chłopcy sprawowali się wspaniale. W kategorii klas IV startowało 36 zespołów i nasze drużyny zajęły odpowiednio 1-sze, 20-te i 29-te miejsca. W kategorii klas V startowało 24 zespoły i nasze drużyny zajęły odpowiednio 1-sze i 9-te miejsce. W kategorii klas VI startowało 14 zespołów i nasza drużyna zajęła 3-cie miejsce.  Takie wyniki to duży sukces i rezultat ciężkiej pracy zawodników i trenerów. Nasz klub był na tym turnieju siatkarską potęgą.

DSC_0304Zespoły dwójek ( klasy IV): Nowak Wojciech, Kosno Maciej, Lasota Wiktor, Senator Miłosz, Rafalik Adam, Piątek Maciej z trenerem Przemkiem Strabanikiem.

DSC_0434Drużyny trójek (klasy V): Kubicki Kajetan, Hawryluk Jakub, Roguz Bartłomiej, Staniec Maciej, Podgórski Piotr, Rządowski Igor z trenerem Jarosławem Plech.

DSC_0543Drużyna czwórek (klasy VI): Jarosiński Filip, Gliździński Piotr, Pawełczyk Michał, Garnuszewski Piotr, Kundera Konrad, Wojnowski Mikołaj z trenerem Andrzejem Jarosińskim.