Treść artykułu

Będą grali najlepsi !!!

Kategoria PLAS

 

 

MSiT
logobiale5

Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki chłopców organizowany przez DMKS „Plas” Kielce w dniach 28.02. – 01.03.2015 zgromadzi na starcie najlepsze drużyny z Mistrzostw Polski – Drzonków 2014. Start swój potwierdziło 28 zespołów „dwójek”, 21 zespołów „trójek” i 20 zespołów „czwórek” z klubów: UKS 22 Kraków, UKS Plas Warszawa, KS Metro Warszawa, UMKS MOS WOLA Warszawa, KS WIFAMA Łódź, PSP 11 Kędzierzyn Koźle, MKS Bzura Ozorków, AKS Resovia Rzeszów, MKS Gryf Brzesko, KS Lechia Tomaszów Mazowiecki, MUKS „Jedynka” Rawa Mazowiecka, MOS Będzin, UKS Trójka Sulechów, RCS Czarni Radom, Ibis Mirzec, SP1 Busko Zdrój i gospodarz DMKS Plas Kielce.

Tak doborowa obsada zawodów gwarantuje wysoki poziom sportowy turnieju.

W „trójkach” jak i w „czwórkach” wystartują wszyscy medaliści turnieju Drzonków 2014 i po kilka zespołów sklasyfikowanych w pierwszej dwunastce tego turnieju.

Turniej rozgrywany będzie pod hasłem „Siatkówka krzepi i rozwija”, jest jednym z zadań projektu pod nazwą Promowanie rozwoju sportu dla dzieci, młodzieży i ich rodziców „Sport uczy i rozwija, sport zdrowiu sprzyja” realizowanego przez Stowarzyszenie Nauczycieli i Wychowawców w Kielcach w ramach którego działa DMKS Plas Kielce.

Projekt współfinansowany jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki

Wszystkim uczestnikom życzymy dobrej zabawy, sukcesów sportowych i „bez kontuzji”!

Organizator

Zarząd SNiW w Kielcach i trenerzy DMKS Plas Kielce