Treść artykułu

SREBRO NASZYCH MŁODZIKÓW W MP

Kategoria PLAS

W dniach 12-14 maja 2017 roku w Dębicy odbył się finałowy turniej młodzików o Mistrzostwo Polski. Po wspaniałej, a momentami zachwycającej grze nasi chłopcy pod wodzą trenerów Jarosława Plech i Dariusza Szczubiała zdobyli srebrny medal i otrzymali tytuł Wicemistrza Polski Młodzików na sezon 2016/2017.

W ciągu całych rozgrywek – eliminacji wojewódzkich, ćwierćfinału, półfinału i turnieju finałowego – wygrali wszystkie mecze w stosunku 2:0, a w turnieju finałowym stracili tylko 2 sety. W meczu finałowym zabrakło – niestety – chłodnej głowy i ulegliśmy drużynie Trefla Gdańsk 2:0.

Wynik naszego zespołu to ogromny sukces, ponieważ nigdy w historii naszego województwa, żadna drużyna chłopców nie grała w finałach MP, a o medalu to już chyba nikomu się nie śniło.

Chcielibyśmy w imieniu władz klubu podziękować chłopcom i ich trenerom za ogromną pracę włożoną w przygotowanie do tego sezonu. Chcemy również podziękować naszym wspaniałym kibicom, a przede wszystkim rodzicom którzy nas w tej ciężkiej pracy wspomagali.

"Niebieska armia" Plasa Kielce.

„Niebieska armia” Plasa Kielce.